Doprava a dodací lhůty

Jsme internetový obchod a prodej našich produktů probíhá pouze přes internet. Zboží je dodáváno výhradně zásilkovou cestou. Není možné si zboží koupit nebo si jej vyzvednout v sídle společnosti.

Největší důraz klademe na to, aby zákazník obdržel objednané zboží v co nejkratší době. Podle zákona a v souladu s našimi obchodními podmínkami máme na doručení objednaného zboží maximálně
14 pracovních dnů. V internetovém obchodě ROOTS ON THE ROOF však můžete očekávat doručení zásilky už během několika dnů.

Pro dodání objednaného zboží využíváme služeb kurýrské společnosti GLS, čímž je zajištěno rychlé dodání, pojištění často drahého zboží a vysoká kvalita služeb.

Dodávka je předána kurýrské službě následující pracovní den poté, co balík opustil sklad. Do dodací lhůty a vyřízení objednávky se nezapočítávají soboty, neděle a státní svátky.

Každou objednávku nad 1 000 Kč na území České republiky a od 35 € na území Slovenské republiky posíláme na naše náklady!

Cena dopravy do ČR a dalších zemí EU:

Země Cena za dopravu Minimální hodnota objednávky
ČR, Slovensko 85 Kč - platba předem na účet 300 Kč
85 Kč - platba dobírkou
Německo 150 Kč - u objednávek v hodnotě pod 2 500 Kč 600 Kč
DOPRAVA ZDARMA - u objednávek v hodnotě nad 2 500 Kč
Polsko 65 Kč - doručení do Paczkomatů InPost 300 Kč
65 Kč - platba předem na účet a doručení kurýrem
65 Kč - platba dobírkou a doručení kurýrem
DOPRAVA ZDARMA - u objednávek nad 1 000 Kč
UK 215 Kč - u objednávek v hodnotě pod 2 500 Kč 600 Kč
DOPRAVA ZDARMA - u objednávek v hodnotě nad 2 700 Kč
Řecko, Itálie, Španělsko 540 Kč 1 200 Kč
Ostatní země EU* 250 Kč 600 Kč

Pro dodání zboží na Slovensko využíváme služeb kurýrské společnosti / Pre dodanie tovaru na Slovensko využíváme služby kuriérskej spoločnosti.

Zásilky neposíláme do zemí mimo Evropskou Unii a také na Kypr, Maltu a Chorvatsko.

*EU: Německo, Rakousko, Belgie, Bulharsko, Dánsko, Anglie, Estonsko, Finsko, Francie, Řecko, Irsko, Itálie, Lotyšsko, Litva, Lucembursko, Nizozemí, Polsko, Portugalsko (kromě Azorských ostrovů/Madeiry), Rumunsko, Slovinsko, Španělsko (s výjimkou Kanárských ostrovů/Ceuty/Melilly), Maďarsko, Wales.

Ve výjimečných případech se přepravní náklady mohou změnit. Zákazník o tom bude informován před odesláním zboží.
Pro přepravu do zemí mimo EU mohou být připočteny další náklady navíc (např. celní náklady). Na tyto náklady internetový obchod ROOTS ON THE ROOF nemá vliv.


Všechny zásilky v našem obchodě jsou baleny a ověřovány dvěma pracovníky, kteří se vzájemně kontrolují. Balíky jsou oblepené páskou s logem společnosti, a jestliže obdržíte zásilku s poškozenou páskou nebo s porušeným původním obalem nebo když je podezření na manipulaci se zásilkou třetí osobou, přijetí objednávky by jste měli odmítnout a okamžitě nás o této skutečnosti informovat. Vzniklou situaci bude řešit náš pracovník.

Informace o odeslání zásilky ze skladu, včetně čísla zásilky, je poslána zákazníkovi emailem. Po obdržení tohoto emailu můžete očekávat doručení zásilky obvykle během dvou pracovních dnů. Zadáním čísla zásilky na stránkách GLS je možné zjistit, kde se v danou chvíli zásilka nachází.

Ke každé zásilce je přiložen daňový doklad nebo faktura DPH jako doklad o koupi. Kromě toho u zboží, které si toto vyžaduje, je přiložen i návod k použití a záruční list.

V internetovém obchodě ROOTS ON THE ROOF se můžete kdykoliv přihlásit na svůj účet a zkontrolovat, v jakém stavu se Vaše objednávka nachází.