Doprava a dodací lhůty

Jsme internetový obchod a prodej našich produktů probíhá pouze přes internet. Zboží je dodáváno výhradně zásilkovou cestou. Není možné si zboží koupit nebo si jej vyzvednout v sídle společnosti.

Největší důraz klademe na to, aby zákazník obdržel objednané zboží v co nejkratší době. Podle zákona a v souladu s našimi obchodními podmínkami máme na doručení objednaného zboží maximálně
14 pracovních dnů. V internetovém obchodě ROOTS ON THE ROOF však můžete očekávat doručení zásilky už během několika dnů.

Pro dodání objednaného zboží využíváme služeb kurýrské společnosti GLS, čímž je zajištěno rychlé dodání, pojištění často drahého zboží a vysoká kvalita služeb.

Dodávka je předána kurýrské službě následující pracovní den poté, co balík opustil sklad. Do dodací lhůty a vyřízení objednávky se nezapočítávají soboty, neděle a státní svátky.

Každou objednávku nad 1 000 Kč na území České republiky a od 35 € na území Slovenské republiky posíláme na naše náklady!

Cena dopravy do ČR a dalších zemí EU:

Země Cena za dopravu Minimální hodnota objednávky
ČR, Slovensko DOPRAVA ZDARMA - u objednávek nad 1000 Kč 300 Kč
89 Kč - platba dobírkou
89 Kč - platba předem na účet  
Polsko DOPRAVA ZDARMA - u objednávek nad 1000 Kč 300 Kč
65 Kč - platba předem na účet a doručení kurýrem
65 Kč - platba dobírkou a doručení kurýrem
75 Kč - doručení do Paczkomatů InPost
Německo, Nizozemsko, Dánsko, Rakousko, Belgie, Lucembursko, Litva, Velká Británie 200 Kč 600 Kč
Francie, Lotyšsko, Maďarsko, Estonsko, Švédsko, Rumunsko, Slovinsko, Itálie 250 Kč 600 Kč
Bulharsko, Srbsko, Finsko, Chorvatsko, Irsko, Řecko 500 Kč 900 Kč
Ostatní země EU* 900 Kč 1200 Kč

Pro dodání zboží na Slovensko využíváme služeb kurýrské společnosti / Pre dodanie tovaru na Slovensko využíváme služby kuriérskej spoločnosti.

Zasilky neposíláme do zemí mimo Evropskou Unii.

*EU: Německo, Rakousko, Belgie, Bulharsko, Dánsko, Anglie, Estonsko, Finsko, Francie, Řecko, Irsko, Itálie, Lotyšsko, Litva, Lucembursko, Nizozemí, Polsko, Portugalsko (kromě Azorských ostrovů/Madeiry), Rumunsko, Slovinsko, Španělsko (s výjimkou Kanárských ostrovů/Ceuty/Melilly), Maďarsko, Wales.

Ve výjimečných případech se přepravní náklady mohou změnit. Zákazník o tom bude informován před odesláním zboží.
Pro přepravu do zemí mimo EU mohou být připočteny další náklady navíc (např. celní náklady). Na tyto náklady internetový obchod ROOTS ON THE ROOF nemá vliv.


Všechny zásilky v našem obchodě jsou baleny a ověřovány dvěma pracovníky, kteří se vzájemně kontrolují. Balíky jsou oblepené páskou s logem společnosti, a jestliže obdržíte zásilku s poškozenou páskou nebo s porušeným původním obalem nebo když je podezření na manipulaci se zásilkou třetí osobou, přijetí objednávky by jste měli odmítnout a okamžitě nás o této skutečnosti informovat. Vzniklou situaci bude řešit náš pracovník.

Informace o odeslání zásilky ze skladu, včetně čísla zásilky, je poslána zákazníkovi emailem. Po obdržení tohoto emailu můžete očekávat doručení zásilky obvykle během dvou pracovních dnů. Zadáním čísla zásilky na stránkách GLS je možné zjistit, kde se v danou chvíli zásilka nachází.

Ke každé zásilce je přiložen daňový doklad nebo faktura DPH jako doklad o koupi. Kromě toho u zboží, které si toto vyžaduje, je přiložen i návod k použití a záruční list.

V internetovém obchodě ROOTS ON THE ROOF se můžete kdykoliv přihlásit na svůj účet a zkontrolovat, v jakém stavu se Vaše objednávka nachází.